mekanik

Mekanik ve Fren

Ağır vasıta tüm araç markalarına uygun Orjinal ve Muadili olarak; mekanik aksam yedek parça tedariği sağlamaktayız. Bu ürün grubunda; filolara yönelik geçmiş deneyim ve tecrübelerimize dayanarak, Kaliteli ürün ve Fiyat avantajı önceliğimizdir. Çekici ve Treyler için tüm Mekanik, Fren, Süspansiyon aksamlarında ürün yelpazemiz mevcuttur.

kaporta

Kaporta

Kaporta aksamı ürünlerde; birçok Yerli, İthal ve Orjinal markalarda ki bayiliklerimiz ile ürün çeşitliliği ve fiyat avantajı sağlamaktayız.

elektrik

Elektrik ve Aydınlatma

Özellikle Filolar da en fazla sirkülasyonun olduğu bu grupta önceliğimiz fayda / maliyet orantılamasın da en iyi performansı veren markalar ile çalışmak ve tüketicilere bu alanda maliyet avantajı sağlatmaktır.

karoser

Treyler Karoser

Özellikle İntermodal Lojistik operasyonu olan filoların en fazla hasarlanma ve dış müdahaleye maruz kalan Treyler Karoser aksamına; uygun olarak tüm Yerli ve İthal Treyler markaları için yedek parça tedariği sağlamaktayız. Bu alanda ki geçmiş tecrübelerimiz ve sektör bilgimiz ile filolar da Atıl ürünlerin geri kazanımı ve ürün iyileştirmesi çalışmaları da yapmaktayız. Örneğin; Treyler mekanik ayak tamiri, çatı kaldırma sistemleri (liftmaster) tamiri vb.

spanbret

Yük Güvenlik Ekipmanları

Tüm Lojistik operasyonlarına uygun olan geniş ürün yelpazemiz ile filoların Yük Güvenlik Ekipmanı ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bu olanda Spanzet, Spanbret (Tenteli ve Frigo Yük Tutucu), Yük Kaydırmaz Kauçuk , Ştange (Tekstil Askı Borusu) ve bu ürünleri yedek parçalarının da tedariğini sağlamakla birlikte filolaların bu alanda ki Atıl Envanterlerini de tamir ederek tekrar kullanıma kazandırmaktayız.